Jdi na obsah Jdi na menu

Cateringové služby u nás

12. 9. 2013

 

Každý člověk miluje dobré jídlo. Přemýšlejte o tom, až budete plánovat společenskou akci. Ať už se jedná o svatbu, narozeninovou oslavu nebo firemní večírek, jídlo a pití musí být dokonalé. Jedině tehdy budou Vaši hosté odcházet spokojeni. Příprava občerstvení pro velké události je však velmi náročná. Věnujte se svým hostům a starosti nechte na nás.

 

logotyp-cateringo-barevny.jpg

 

 

CO PRO VÁS A VAŠE HOSTY MUŽEME PŘIPRAVIT ?  
 
Party je akce neformálního charakteru s občerstvením formou rautu. Zpravidla je pořádána pod širým nebem. Pro hosty je zajištěno sezení. Součástí party může být kulturní nebo sportovní program. Odpolední program zahrnuje hudbu k poslechu, večerní hudbu k tanci.
 
Raut je společenská událost sloužící především k navázání kontaktů. K dispozici jsou příbory, talíře a nápoje. Hosté se obsluhují sami u bufetových a nápojových stolů, jídlo konzumují ve stoje. Raut je vhodné pořádat pro společnost s více než 30ti osobami.
 
Česká zabíjačka
Na objednávku Vám uděláme pravou českou zabijačku. Může to být podívaná s ochutnávkou pro širokou veřejnost v rámci oficiální společenské akce nebo ryze soukromá záležitost.
 
Recepce je nejrozšířenější formou vyššího společenského styku. Podstatou je pozvání a přijetí hostů hostitelem. Hostitel vítá každého hosta zvlášť při příchodu, nebo všechny společně přípitkem. Nejčastěji jsou recepce pořádány po 17. hodině. Mohou mít formu koktejlu či rautu. Slavnostnější recepce se pořádají večer. Ty, které začínají až po 22. hodině, navazují obvykle na slavnostní banket.